Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Motosiklet Hırsızlığı
 
          


 
 
 
 
BALIKESİR EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
BASIN BÜLTENİ
 
 
 
 
 
31 EKİM 2018
 
                     SERİ MOTOSİKLET HIRSIZLARI TUTUKLANDI.
 
 
Susurluk ilçesinde son 2 ayda çok sayıda motosiklet hırsızlığı olayını gerçekleştirdiği anlaşılan ve kamera kayıtlarından kimlikleri tespit edilen 8 şüpheli şahıs Susurluk İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince çevre il ve ilçelerle koordineli olarak yapılan çalışmalarda Bursa il merkezi ve Mustafakemalpaşa ilçesinde yakalanarak gözaltına alınmıştır. Yakalanan motosiklet hırsızları Motosikletleri düz kontak yaparak çaldıklarını itiraf etmişlerdir. Şüphelilerden 10 adet motosiklet ele geçirilerek müştekilere teslim edilmiştir.
Yakalanan 4 şüphelinin adli işlemlerine Bursa/Yıldırım İlçe Emniyet Müdürlüğünce devam edilmektedir.
Mustafakemalpaşa ilçesinde yakalanıp Susurluk ilçesine getirilen B. Z. (23),           A. Ç. (19), F. B. (17), A. E. (17) isimli 4 şüpheli şahıs emniyetteki işlemlerinin ardından 30.10.2018 günü Susurluk Adliyesine sevk edilmiş, bu şüphelilerden 3‘ü mahkemece tutuklanarak Kepsut Cezaevine teslim edilmiş,  1 şüpheli adli kontrol kararı ile serbest bırakılmıştır.
Kamuoyuna saygı ile duyurulur.  
 
 
 
 
 
BALIKESİR İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
MEDYA-HALKLA İLİŞKİLER VE PROTOKOL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
 
 
 
 
 
 
 
  Telefon   : 0 266 243 41 14                  Fax  : 0 266 239 61 69                       e-posta    :  balikesirbasin@egm.gov.tr
 
 
  • İçişleri Bakanlığı
  • BİMER
  • Kurumsal E-Posta
  • Polis Akademisi
  • E-Devlet Hizmetleri
  • PEKAY