Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Gasp (Yağma) ve Kasten Yaralama
 

BALIKESİR İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

BASIN BÜLTENİ

 
 
                                                                                                                                  09 AĞUSTOS  2018
 
                       
YAĞMA (GASP) VE KASTEN YARALAMA.
 
 
07.08.2018 günü saat 11.30 sıralarında ilimiz Atatürk Mahallesi Turgut Reis Caddesi üzeri Balıkesir Devlet Hastanesi önünde gerçekleşen Yağma ve Kasten Yaralama olayı şüphelileri ile ilgili geniş çaplı çalışma başlatan Balıkesir Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği dedektifleri adım adım takiple olayı aydınlattı.
07.08.2018 günü saat.11.30 sıralarında ilimiz Atatürk Mahallesi Turgut Reis Caddesi üzeri Balıkesir Devlet Hastanesi önünde gerçekleşen Yağma (Gasp) ve Kasten Yaralama olayında, Meçhul 2 erkek şahıs tarafından plakası alınamayan bir araca bindirilerek araç içerisinde başkaca 2 bayanın daha bulunması ile darp edilerek cebinde bulunan 610 TL parasının tehdit yolu ile alındığı, ölümle tehdit edildiği, zorla senet imzalattırılmasına müteakip başlatılan tahkikat neticesinde olaya karıştıkları tespit edilen şüpheliler S. E., İ. E. ve O.Y. sevk edildikleri adli mercilerce adli kontrol şartı ile serbest kalmışlar, Ü. Y. ise tutuklanmıştır.
Kamuoyuna saygı ile duyurulur.
 
 
BALIKESİR İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
MEDYA-HALKLA İLİŞKİLER VE PROTOKOL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
 
 
 
 
 
 
 
 
  Telefon   : 0 266 243 41 14                  Fax  : 0 266 239 61 69                       e-posta    :  balikesirbasin@egm.gov.tr
 
 
  • İçişleri Bakanlığı
  • BİMER
  • Kurumsal E-Posta
  • Polis Akademisi
  • E-Devlet Hizmetleri
  • PEKAY