Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak
 
BALIKESİR İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
BASIN BÜLTENİ        
     
 
             11 NİSAN 2018
 
 
 
 
 
UYUŞTURUCU MADDE TİCARETİ YAPMAK
 
 
Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Balıkesir'de baskın yaptığı bir evde skunk maddesini klozete atılmış şekilde buldu.
İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince bir ikametten uyuşturucu madde ticareti yapıldığı istihbari bilgilerine istinaden ikamet önünde bekleme yapılmış ikamete gelip kısa bir süre sonra ayrıldığı tespit edilip durdurulan şahsın üzerinden 2 parça halinde 1.93 gr skunk maddesi ele geçirildi. Alınan arama kararı sonrası adrese giriş yapmak isteyen narkotik ekipleri kapıyı kırmak için uzun uğraşlar verdi. Yoğun çalışmanın ardından kapı kırılarak adrese girildi. Görevlilerin 'koçbaşı' yardımıyla kapıyı kırarak girdiği adreste bir miktar uyuşturucu madde ele geçirildi. Evde yapılan aramada skunk maddesinin bir bölümünün klozete döküldüğü görüldü. Şüphelilerin polise delil bırakmamak için klozete döktüğü skunk maddesinin 3.56 gramlık bölümü klozete dökülemeden ele geçirildi.
Operasyonda gözaltına alınan Ş.N. adlı Azerbaycan uyruklu şahıs Tutuklanmış, Türkmenistan uyruklu J.I. ile T.Ö. adlı şahıslar serbest bırakılmışlardır.
Kamuoyuna saygı ile duyurulur.
 
 
 
                            BALIKESİR İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
MEDYA-HALKLA İLİŞKİLER VE PROTOKOL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
           
 
 
 
 
 
Telefon   : 0 266 243 41 14       Fax  : 0 266 239 61 69  e-posta    :  balikesirbasin@egm.gov.tr
 
 
  • İçişleri Bakanlığı
  • BİMER
  • Kurumsal E-Posta
  • Polis Akademisi
  • E-Devlet Hizmetleri
  • PEKAY