Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak
 

BALIKESİR İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

BASIN BÜLTENİ

 
                                                                                                                                           09 ŞUBAT 2018
 
                       
UYUŞTURUCU MADDE TİCARETİ YAPMAK
 
 
 
1-) İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Edremit Narkotik Grup Amirliğince planlı çalışma kapsamında  uyuşturucu madde kullanmak suçundan 7 adet ara yakalamada 8 şüpheliye işlem yapılmış, bu yakalamalarda toplam 10.57 gr sentetik kannabinoid (bonzai) maddesi, 2 adet extacy hap maddesi yakalandıktan sonra operasyon kararı alınmış olup, uyuşturucu madde ticareti yapan şüphelilerin ikametinde ve eklentilerinde yapılan aramada 4 ayrı poşette  toplam 165.70 gr sentetik kannabinoid (bonzai) maddesine ve suçtan elde edildiği değerlendirilen 1.350 TL paraya el konulmuştur. C. Y. ve F. Y. adlı şüpheliler işlemleri tamamlandıktan sonra Adli Makamlara sevk edilecektir.
2-) Ayvalık ilçemizde torbacı tabir edilen şahıslara yönelik Hamdibey Mahallesi ve civarında ekiplerimiz tarafından yapılan çalışmalarda Ayvalık KOM Grup Amirliğimizce daha öncede hakkında uyuşturucu madde ticareti ile uyuşturucu madde bulundurmak ve kullanmaktan işlem yapılan F. İ. adlı şahıs; 4 adet Extacy tabir edilen sentetik uyuşturucu hapla yakalanmış olup şahsa uyuşturucu madde  bulundurmak ve kullanmaktan işlem yapılmaktadır.
Kamuoyuna saygı ile duyurulur.
 
 
BALIKESİR İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
MEDYA-HALKLA İLİŞKİLER VE PROTOKOL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
 
 
 
 
 
 
 
  Telefon   : 0 266 243 41 14                  Fax  : 0 266 239 61 69                       e-posta    :  balikesirbasin@egm.gov.tr
 
 
  • İçişleri Bakanlığı
  • BİMER
  • Kurumsal E-Posta
  • Polis Akademisi
  • E-Devlet Hizmetleri
  • PEKAY