Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
8.Karayolları Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Sergisi
 
8. KARAYOLU TRAFİK GÜVENLİĞİNE SEMPOZYUM VE SERGİSİ
     Ülkemizde,  her yıl  düzenlenerek artık  geleneksel  hale  gelen  ve  bu  yıl  sekizincisi  düzenlenen   8. Karayolu Güvenliği  Sempozyum  ve  Sergisi,  bu yılda  (ATO)  Ankara Ticaret Odası  Kongre Salonunda  (Congresium)  yapılacaktır.  Ülkemizde trafik bilinci  oluşturulmasına  önemli katkılar  sağladığı  değerlendirilen  sempozyum  ve  fuarın   8. si, İçişleri Bakanlığı  ( Emniyet Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı )  Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı,  Ulaştırma denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı,  Milli Eğitim Bakanlığı     ( Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü )  Türkiye Belediyeler Birliği,  TŞOF  işbirliği  ve  destekleyici  sponsor  firmaların  katkılarıyla,  16-17-18 Kasım 2017  tarihlerinde meraklılarını  beklemektedir.
     Çeşitli üretici  ve  uygulayıcı  firmalarla  birlikte,  bilim  insanlarının çalışma  ve  tecrübelerinin  paylaşılacağı etkinliğe  tüm  vatandaşlarımız  davetlidir.
     Fuara  katılacak  olan  vatandaşlarımıza,  trafik teknolojileri  ve  güvenliğiyle  ilgili olarak  ülkemiz ve dünyada  kullanılmakta  olan  en son teknolojiler,  simülasyon cihazları,  çeşitli etkinlikler  ücretsiz  olarak  tanıtılmakta  ve kullandırılmakta olup, çeşitli  tanıtım  materyalleri  verilmektedir.  
 
 
 
 
  • İçişleri Bakanlığı
  • BİMER
  • Kurumsal E-Posta
  • Polis Akademisi
  • E-Devlet Hizmetleri
  • PEKAY